banner_top
Wizyta w
20.06.2018
W dniu 20.06.2018 r. kadra 41. BLSz gościła w placówce
     Z okazji Dnia Dziecka kadra 41. Bazy Lotnictwa Szkolnego odwiedziła podopiecznych placówki opiekuńczo-wychowawczej "Nasz Dom" w Tuligłowach i obdarowała przebywające tam dzieci prezentami z okazji ich święta.
    Delegacja 41. Bazy obdarowała podopiecznych prezentami przygotowanymi dzięki hojności kadry i pracowników RON Naszej Bazy, z okazji Dnia Dziecka. Dzięki ofiarności całej społeczności 41. BLSz udało się dokonać zbiórki różnorodnych darów rzeczowych, które przekazaliśmy dzieciom aby zrealizować ich prośby i marzenia. Dzieci nie kryły radości z otrzymanych słodyczy i paczek, a przede wszystkim z zakupionego w ramach zbiórki basenu. Chcąc okazać wdzięczność, ułożyły choreografię do kilku piosenek i zaprezentowały je w postaci tanecznego występu. Przy okazji wizyty został rozegrany mecz piłkarski, w którym udział wzięli żołnierze 41. BLSz oraz dzieci z placówki.
W imieniu Dowódcy cz.p.o. płk dypl. Waldemara CYRANA, Dyrektor „Naszego Domu” w Tuligłowach siostry Barbary KACZMARCZYK oraz dzieci tamtejszej placówki dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy przyczynili się do sprawienia dzieciom tak wielkiej radości.

 

AktualnościAktualności
GaleriaGaleria